Blog

Dlaczego warto odwiedzić nas w weekend? Poznaj bliżej SEN Warsaw.


19 Sie 2022

Miejsce, które ma niepowtarzalny klimat. Wyjątkowa restauracja z widokiem na Wisłę. Najlepszy klub w Warszawie na weekendową imprezę. To tylko niektóre opinie, które możecie przeczytać o Śnie! Dlaczego SEN Warsaw to miejsce, którego się nie zapomina? Dziś opowiemy Wam o Śnie trochę więcej – zapraszamy!

Sen Warsaw – najlepszy klub Warszawa i restauracja w jednym miejscu!

Przed całonocną imprezą warto zjeść coś, prawda? A dobre jedzenie w Warszawie oczywiście czeka na Was w Śnie. A nawet nie tylko dobre, najlepsze! Szefem kuchni w naszej restauracji jest utalentowany Mistrz Świata w sushi Tokyo World Sushi Cup 2015 Alon Than.

Alon swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Japonii, gdzie z powodzeniem prowadził kuchnie kilku restauracji w Tokio, w Polsce mieszka od 2003 roku. Nasz szef kuchni jest wierny tradycyjnemu sushi, ale uwielbia także eksperymenty kulinarne. W Śnie znajdziecie więc autorską kuchnię, łącząca japoński styl ze światowym trendem fusion.

Dania proponowane przez Alona inspirują, zaskakują i pobudzają wszystkie zmysły. Nastrojowe oświetlenie, pozwala w pełni delektować się wspaniałymi smakami. A o 22:00, gdy światła gasną jeszcze bardziej, zaczyna się prawdziwa magia!

Ekskluzywna restauracja z widokiem Warszawa, Najlepszy klub w Warszawie, Imprezy klubowe Centrum, Dyskoteka Warszawa, Klub taneczny Warszawa

Zabawa do białego rana – wspaniała muzyka i nagłośnienie.

Kluby w Warszawie przyciągają imprezowiczów co weekend. A SEN? Sen dosłownie pęka w szwach 😊 Klub Warszawa SEN to idealne miejsce na wspaniałą zabawę w gronie znajomych, na romantyczną randkę przy dźwiękach dobrej muzyki (tu podlinkować poprzedni artykuł), a także na otwarcie się na nowe znajomości.

SEN oferuje najlepszą muzykę, puszczaną zza konsolety przez światowej klasy DJ’s i wspaniałe nagłośnienie. Dzięki temu nasz parkiet zawsze jest pełny - aż do samego rana. Najlepszy klub w Warszawie to także wspaniałe, kolorowe drinki. Karta koktajli opiera się na soczystych i orzeźwiających owocach, a barmani zaskakują autorskimi propozycjami. Wysokiej jakości trunki i profesjonalni ludzie za barem są kolejnym gwarantem wspaniałej zabawy.

Klub Warszawa SEN to także niezapomniane widoki - i na tym chcielibyśmy się skupić przez dłuższą chwilę.

Klub w Warszawie nad Wisłą – miejsce z duszą i historią!

Lokalizacja, w jakiej mieści się nasz klub bez wątpienia jest wyjątkowa i niepowtarzalna. W końcu widok z okien mówi sam za siebie – skąpana w promieniach słońca Wisła skradła już niejedno serce. Warto jednak wspomnieć również o tym, że budynek SEN Warsaw ma bardzo długą i ważną historię.

Czteropiętrowy budynek położony tuż nad samą Wisłą został zaprojektowany przez cenionego architekta, Stefana Kuryłowicza. To pierwszy komercyjny kompleks położony tak blisko rzeki. Mieści się w nim m.in. siedziba Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, które w tym miejscu ma swoją przystań od 1929 roku. Otrzymało ten teren w dowód uznania za postawę podczas walk w wojnie polsko-bolszewickiej. Siedziba Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego stanowiła ważny punkt na towarzyskiej mapie Warszawy. To tutaj ponad 140 lat temu powołano do życia najbardziej prestiżowe miejsce w kraju.

A dziś… w tym samym miejscu możemy wspólnie witać wschody słońca! SEN to nie tylko restauracja z widokiem na Warszawę – to przestrzeń ze wspaniałą historią, która dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń.


Podsumowując, SEN Warsaw to rzeczywiście sen. Piękny, robiący pozytywne wrażenie i dający nadzieję na niezwykłe kulinarne przeżycia. Nocą, gdy gasną światła, zamienia się w najlepszy klub w Warszawie. Wspaniałe widoki, klimatyczny wystrój, kolorowe drinki i świetna muzyka. Zbierz znajomych i wpadajcie do Snu, bo z pewnością znajdziecie tu dokładnie to, czego szukacie. Do zobaczenia!