Blog

Kuchnia SEN i propozycje Szefa Kuchni - kuchnia autorska, slow food, dania odwołujące się do wspomnień.


03 Sty 2020

Smaczna kuchnia to taka, której smaki wręcz rozpływają się w ustach, a ludzie marzą o tym, aby skosztować kolejny kęs wspaniałego dania. Nowoczesna kuchnia musi zachwycać nie tylko smakiem, czy zapachem, ale również nieskazitelnym finezyjnym wyglądem. Niebanalne połączenia i wyrafinowane smaki potraw powinny zachwycić nawet najbardziej wytrawnych koneserów sztuki kulinarnej. Najlepsze smaki odwołują się do naszych snów i sennych marzeń. Właśnie taka jest nowoczesna restauracja WarszawaSen, która oczaruje każdego klienta niebanalnym smakiem i nietypowymi połączeniami tradycji z nowoczesnością.

Tradycyjne potrawy w nietypowym i nowoczesnym wydaniu

Tatar wołowy z nietypowej wołowiny i szalotki z frytkami. czy rosół domowy z fistaszkami. Te i inne potrawy serwowane jako comfort lub slow food w restauracji Sen w Warszawie zachwycą wszystkich, którzy zdecydują się na ich skosztowanie. Ser Halloumi na sałacie, czy zestaw Tapas to egzotyczne dania z nutką finezji i niebywałego smaku, i aromatu. Kuchnia SEN odwołuje się do najbardziej popularnych polskich tradycji kulinarnych, czerpiąc równocześnie z dóbr różnych kuchni orientalnych, serwując między innymi takie przysmaki, jak krewetki tygrysie, łosoś miso, czy vege burger.

Ekskluzywna restauracja z widokiem Warszawa, Najlepszy klub w Warszawie, Imprezy klubowe Centrum, Dyskoteka Warszawa, Klub taneczny Warszawa

Dania przywołujące na myśl Twój rodzinny dom

W menu dań głównych kuchni warszawskiej restauracji Sen znajdują się między innymi pierogi z kaczką, schabowy w Panko, czy stek z polędwicy. Wszystkie z nich od razu przywołują na myśl najbardziej tradycyjne potrawy kuchni polskiej. Niemalże przez pół wieku kuchnię polską kojarzono przede wszystkim z daniami serwowanymi w PRLowskich jadłodajniach, gdzie najczęściej serwowano kotlety mielone i zupę pomidorową.

Ustrój naprawdę skutecznie tłumił bogatą polską kulturę, także tą kulinarną, której nawet rozbiory nie były w stanie zniszczyć. Szczęśliwie system się zmienił, a wraz z nim zmieniło się także nastawienie do rodzimych tradycji. W dobie dzisiejszych czasów okazuje się, że nasze kulinarne dziedzictwo, w postaci między innymi pysznych dań, które są typowe dla kuchni arystokratów i potraw kuchni chłopskiej, wraz z ich wszelakimi regionalizmami, powraca do łask. Powoli zaczynamy zdawać sobie sprawę z tego, że w kuchni polskiej, podobnie jak w kuchniach innych państw, drzemie wiele różnorodnych i unikalnych smaków, których wręcz nie sposób skazywać na zapomnienie. Starając się wychodzić naprzeciw aktualnym trendom kuchnia SEN wplata w swoje menu najbardziej tradycyjne polskie potrawy w połączeniu z nutką orientalnej finezji.

Nowoczesna kuchnia Warszawa to kuchnia krainy Twoich snów i marzeń

Sny, wspomnienia, marzenia to wszystko składa się na nasze życie i stanowi główny motor napędowy każdego z nas. Dobra kuchnia to coś o czym marzy każdy, chcąc kosztować potraw, przywołujących na myśl nasze dzieciństwo, chwile beztroskich zabaw, relaksu, czy błogiego lenistwa. To bardzo często potrawy przyrządzane przez nasze babki, czy mamy w naszym rodzinnym domu. Każdy z nas zasługuje na to, aby sen o smaku naszych rodzimych potraw się spełnił. Zapraszając Was do naszej kuchni marzeń i snów właśnie to chcemy Wam zaoferować.

To właśnie tutaj nasz kulinarny magik - Szef Kuchni przygotuje dla Was najbardziej kunsztowne dania tradycyjnej polskiej kuchni podane w niebanalnym wydaniu. Zapraszamy do naszej krainy - snem, marzeniem, miodem i tradycją tego, co najlepsze w polskiej kuchni płynącej. Gwarancja wykorzystywania jedynie lokalnych produktów, świeżych i ściśle wyselekcjonowanych składników na to możecie liczyć zawsze, decydując się na skorzystanie z naszej oferty.

Skończ śnić i marzyć, i zanurz się już dziś w orientalnym smaku tradycyjnych potraw, wywodzących się z Twojego rodzimego domu. To właśnie u nas będziesz mógł oddać się przyjemności kosztowania najbardziej popularnych potraw kuchni polskiej w nietuzinkowym i nowoczesnym wydaniu. Dajemy Ci gwarancję satysfakcji smaku i aromatu, o jakim marzysz i śnisz od dawna. Zapraszamy do naszej krainy SNU przy warszawskim nadwiślańskim brzegu.