Blog

Nowe nadeszło! Najlepsza strona Azji tylko w SEN WARSAW


14 Lip 2020

W SEN WARSAW nadeszły zmiany. Historia zatoczyła koło. Pomysły, od których zaczynaliśmy zainspirowały nas do przeobrażenia całej kuchni.

Trudna dla wszystkich wiosna 2020 roku pchnęła nas w kierunku odważnych decyzji. 11 czerwca powróciliśmy do Was w nowej, azjatyckiej odsłonie. Narodziła się współpraca, w efektach której możecie już zasmakować. Szefem naszej kuchni został Alon Than, Mistrz Świata w Tokyo World Sushi Cup 2015. Juror konkursów międzynarodowych (Global Sushi Challenge, Championnat de Sushi France), ambasador World Sushi Skills Institute, organizator egzaminów na Sushi Proficiency Test i Poland Sushi Cup – człowiek, który osiągnął poziom mistrzowski w przyrządzaniu kultowego japońskiego przysmaku. Alon Than przeniesie Was w klimat azjatyckiej kuchni, niepozbawionej ducha fusion.

Zapraszamy Was na sushi w stylu nowojorskim i kalifornijskim, do miejsc, które rozsławiły kuchnię japońską na cały świat.

Ekskluzywna restauracja z widokiem Warszawa, Najlepszy klub w Warszawie, Imprezy klubowe Centrum, Dyskoteka Warszawa, Klub taneczny Warszawa

U nas to, co najlepsze, się nie zmienia. Karta koktajli, jak zawsze, opiera się na soczystych i orzeźwiających owocach. Wszystkie pozycje świetnie komponują się z owocami morza oraz sushi. Aromatyczne przyprawy, takie jak kolendra czy kardamon, ale też wyraźnie azjatycka nuta w postaci yuzu i trawy cytrynowej, wnoszą do menu sporo świeżości.

Czekamy na Was!

Po kilku miesiącach przerwy z nieukrywaną radością powracamy do gry. Zaglądajcie do naszej restauracji i na taras od czwartku do soboty od godziny 18.00. Jesteśmy otwarci aż do ostatniego Gościa. Ze swej strony zapewniamy wciąż tę samą znakomitą atmosferę oraz klimatyczną przestrzeń z widokiem na Wisłę.