Blog

Restauracja i klub w jednym – kuchnia autorska i wyjątkowe koktajle na najwyższym poziomie


17 Sty 2020

Wioślarska 6/3 – ten adres znasz już na pewno. W końcu to Twoje ulubione miejsce. Chodzisz tam nie tylko w celach imprezowych, ale i kulinarnych. Nie bez powodu na mieście mawiają, że to najlepszy restauracja i klub w Warszawie.

SEN – Twoja ulubiona miejscówka na weekend

Jeszcze do niedawna kuchnie w klubach nie mogły się równać pod względem ogólnego poziomu oraz jakości składników z tymi restauracyjnymi. Przyszedł czas na zmiany. Odkąd do Twojej dyspozycji jest SEN – restauracja i klub w jednym – nie musisz iść na żadne kompromisy. O jakość smaku dba tu szef kuchni, Rafał Pędowski. Jego autorskie menu sprawiło, że restauracja zwyciężyła w konkursie Food Business Awards 2019 w kategoriach: efektywny rozwój marki oraz najciekawszy wystrój/design. Miejsce może się poszczycić tytułem Best of Warsaw 2019. W SEN za każdym razem czeka Cię niezmiennie doskonała jakość produktów, dopasowana do pór roku. Takie podejście do kuchni jest gwarancją świeżego smaku i Twojego zadowolenia – za każdym razem, gdy się tu pojawisz.

Ekskluzywna restauracja z widokiem Warszawa, Najlepszy klub w Warszawie, Imprezy klubowe Centrum, Dyskoteka Warszawa, Klub taneczny Warszawa

Wyjątkowe koktajle dla wyjątkowych ludzi

Jeśli chcesz się oderwać od szarej codzienności oraz zaznać trochę relaksu i przyjemności, zdecyduj się na jeden z wyjątkowych koktajli z karty SEN. Możesz wybierać spośród propozycji słodkich, słodko-kwaśnych lub wytrawnych – w zależności od dnia i własnych preferencji. Nasz barman szczególnie poleca drinka o nazwie „It was all a dream”, o smaku odpowiednio balansującym między kwaśnością a słodyczą. Powstaje na bazie Finlandii o smaku mango, z wyraźną obecnością pomarańczy, marakui i limonki. Całości dopełnia dodatek Martini Prosecco. Miłośnikom słodkich smaków nasz barman przygotuje Candy Rain – koktajl oparty o Jacka Danielsa, nuty słonego karmelu i kawy. W upalny dzień łyk orzeźwienia zapewni drink Freak Me, skomponowany na bazie Finlandii Lime, limonki, jabłka, papryki i kolendry. Wytrawne podniebienie rozpieszczą smaki koktajlu Use Me – z tequilą El Jimador w roli głównej oraz wyczuwalnym smakiem gorzkiego martini i grejpfruta. Dasz się skusić?