Klub

SEN klub nocny – Warszawa, jakiego nie znaliście…


SEN to ulokowany w sercu stolicy klub, który zapewni Ci niesamowite wrażenia w czasie bezsennych nocy. Gwarantujemy doznania na najwyższym poziomie - muzyczne, barowe i kulinarne. W SEN dbamy o każdy, najmniejszy nawet szczegół – w naszym klubie wszystko tworzy jedną, spójną całość, dlatego to miejsce jest tak wyjątkowe. U nas przekonasz się, czym jest nowy wymiar bezgranicznej zabawy.

Unikatowy widok na Most Poniatowskiego i skąpany w Wiśle Stadion Narodowy sprawią, że poczujesz się, jak na jednym z rooftopów w Nowym Jorku, a wschody i zachody słońca podziwiane z naszego tarasu pozostaną w Twojej pamięci na długo.

Zapraszamy Cię w każdy piątek i sobotę już od godziny 19:00, wtedy nad Wisłą niesie się najlepsza muzyka. To dzięki zaprzyjaźnionym DJ’ s, którzy tworzą dla nas dedykowane sety i playlisty. Gdy zapadnie mrok, a światła zgasną, zabierzemy Cię do zupełnie innej rzeczywistości – SEN to wyższy level clubbingu, jakiego jeszcze nie znałeś. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i ruszaj na Wioślarską – tu bawi się całe miasto.

Zrelaksuj się przy najlepszych dźwiękach płynących z konsolety, sącz wyjątkowe koktajle na tarasie z niepowtarzalnym widokiem, ciesz się wspaniałą zabawą aż do wschodu słońca – po prostu!



DO ZOBACZENIA WKRÓTCE!